Szkodliwe promieniowanie geopatyczne - neutralizacja.

KONTAKT

Zabrze - Dodane przez karnak (osoba prywatna) -

Szkodliwe promieniowanie geopatyczne - neutralizacja.

Pełna treść ogłoszenia Szkodliwe promieniowanie geopatyczne - neutralizacja.

Zgubny wpływ promieniowań geopatycznych na zdrowie ludzi i zwierząt znany jest od niepamiętnych czasów. W zamierzchłych już czasach byli fachowcy, którzy potrafili neutralizować te szkodliwe wpływy. Znane są obiekty sakralne nawet z XII wieku, które do chwili obecnej są wspaniale zabezpieczone przed szkodliwym promieniowaniem. Nasza firma również posiada opracowany i sprawdzony od dziesięcioleci system zabezpieczenia wszelkich obiektów przed szkodliwym oddziaływaniem żył wodnych, promieniowania kształtu, siatki Hartmana, tzw. plam radioaktywnych oraz wszelkich innych powodujących złe funkcjonowanie organizmu. Oznaką, że śpimy lub pracujemy w miejscach narażonych na powyższe wpływy może być: osłabienie przy wstawaniu oraz oziębłość, bezsenność, niespokojne lub niepokojące sny (szczególnie u dzieci), bóle głowy, zaburzenia trawienia, chroniczny nieżyt gardła i żołądka, nawroty chorób - alergie, oraz wiele innych niedogodności, które w konsekwencji mogą doprowadzić do powstania patologii. Istnieje też możliwość przewidzenia możliwych schorzeń w trakcie badania terenu, bowiem poszczególne długości fal emitowane przez cieki w połączeniu z promieniowaniem kąta odpowiedzialne są za powstawanie określonych schorzeń i tak np. kolory:
"S" (szary)
powstawanie białaczki, rozrost komórek nowotworowych, zawały
"Cz" (czerwony 618-770nm) nadpobudliwość, choroby krwi i wątroby
"P" (pomarańczowy 588-618nm) choroby serca
"Ż" (żółty 570-588nm)
choroby systemu nerwowego, choroby wrzodowo-jelitowe
"Z" (zielony 495-570nm)
choroby tarczycy, astma, niedotlenienie serca
"N" (niebieski 480-495nm)
bolesność mięśni i całego ciała, zaburzenia rozwoju
"I" (indygo 435-480nm)
bóle głowy, migrena, zaniki pamięci, niespokojne sny, występując z kolorem "Ż" mogą wystąpić ataki padaczki
"F" (fiolet 380-435nm)
reumatyzm, artretyzm, gościec przewlekły postępujący, dolegliwości mięśnia sercowego, przewężenie arterii
"B" (biały)
jego intensywność musi byś kontrolowana, gdyż może zależnie od intensywności być kolorem leczącym jak i zakłócającym nawet w poważnym stopniu (zawroty głowy, zachwiania równowagi).

Czas powstawania określonych schorzeń jest bardzo różny tzn. objawy chorobowe mogą pojawiać się w okresie od 2 do 12 lat przebywania w miejscach zapromieniowanych. Z uwagi na fakt, że cieki prócz promieniowania pionowego mają promieniowanie kątowe zmiana miejsc do spania i pracy jest nieskuteczna. Możemy trafić jeszcze gorzej. Centrum Homeo-Farmakopunktury "KARNAK" zaleca i wykonuje neutralizację we wszystkich obiektach. Neutralizacja ma charakter stały tj. wykonujemy ją raz na całe życie.

Jeśli zaobserwowałeś u siebie lub u swoich bliskich, któryś z problemów poruszonych w ulotce, jeśli leczenie nie daje właściwych rezultatów zadzwoń - pomożemy.

Mapa ZabrzeProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Szkodliwe promieniowanie geopatyczne - neutralizacja.


Polecane, ciekawe strony z Zabrza. Prowadzisz serwis o Zabrzu lub zwiazany z Zabrze - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Górnik Zabrze !Zobacz stronę Serwis Społecznościowy w Zabrzu !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Paracy w Zabrzu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zabrze City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zabrza: Gliwice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Katowice ogłoszenia - Sosnowiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Zabrze City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj