Radiestezyjna ocena stanu zdrowia.

KONTAKT

Zabrze - Dodane przez karnak (osoba prywatna) -

Radiestezyjna ocena stanu zdrowia.

Pełna treść ogłoszenia Radiestezyjna ocena stanu zdrowia.

Radiestezyjna ocena stanu zdrowia - przeprowadzana pod kątem terapii emitorami Biały Ozyrys. Często pomaga ustalić schorzenie, które się dopiero tworzy, a gdzie nie ma jeszcze patologii.

Jesteśmy jedynymi producentami emitorów leczniczych typu "Biały Ozyrys". Emitory "Biały Ozyrys" mogą zawierać mikroelementy, farmaceutyki, zioła i temu podobne substancje, które potrzebne są do utrzymania organizmu w równowadze i zdrowiu.

"Biały Ozyrys" niezależnie od formy wewnętrznej jest emitorem działającym zdalnie i samosterująco. Zaletą tej rodziny emitorów jest między innymi ich 100% bezpieczeństwo (nie ma możliwości przedawkowania specyfiku). Emitory działają na dowolną odległość bez strat jakościowych, podając leczniczą energię substancji w nich zawartych.

Emitowana energia leku jest kształtowana i korygowana przez istniejące w danej chwili zapotrzebowanie organizmu, który to organizm dąży do stworzenia pełnego synergizmu.

Działają "z ręki" lub w dowolnie skomponowanym układzie stacjonarnym, co daje możliwość emisji ciągłej, nawet wtedy gdy musimy wyjść z domu lub wyjechać poza teren miejsca pobytu. Łatwe w obsłudze nie wymagają specjalnych predyspozycji oraz zabezpieczeń całkowicie spełniają wymagania stawiane im przez konstruktora i użytkowników. Przez wiele lat produkcji i użytkowania potwierdziły w praktyce swoją niezawodność i skuteczność.

Informacje dotyczące wysyłania zdjęć pocztą:
- dane osoby na zdjęciu:
* Imię, Nazwisko, Adres, Data Urodzenia, Telefon
kontaktowy, należy również napisać na co zwrócić
dokładniejszą uwagę oraz jakie terapie zostały lub są
przeprowadzane
- zdjęcie powinno być dobrej jakości, na zdjęciu nie może
być innych osób oraz zwierząt, nie przyjmujemy zdjęć
drogą mailową

Aktualne promocje znajdują się na naszej stronie internetowej.

Mapa ZabrzeProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Radiestezyjna ocena stanu zdrowia.


Polecane, ciekawe strony z Zabrza. Prowadzisz serwis o Zabrzu lub zwiazany z Zabrze - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Społecznościowy w Zabrzu !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Paracy w Zabrzu !Zobacz stronę Górnik Zabrze !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zabrze City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zabrza: Gliwice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Katowice ogłoszenia - Sosnowiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Zabrze City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj