PRACOWNIK FIZYCZNY / MAGAZYNU - ZABRZE

KONTAKT

Zabrze - Dodane przez M.GOMOLYSEK (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRACOWNIK FIZYCZNY / MAGAZYNU - ZABRZE

Agencja Pośrednictwa Pracy FallWork Sp. z o.o. od 2006 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 6231. Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy w Zabrzu na stanowisku:
PRACOWNIK FIZYCZNY / MAGAZYNU
Lokalizacja: ZABRZE

Nr ref: ZAB/FIZ/2015
Wymagania:
- niekaralność
- punktualność
- odpowiedzialność
- pełna dyspozycyjność
- dobra znajomość obsługi komputera
- brak przeciwwskazań do prac fizycznych
Obowiązki:
- rozładunek i załadunek
- przeładunek towaru
- nanoszenie danych magazynowych do systemu informatycznego
- porządkowanie opakowań zbiorczych
- rozkładanie, konfekcjonowanie towarów
Co oferujemy w zamian?
- prace w systemie zmianowym , głównie nocki
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
- stawkę godzinową 7, 15 brutto
- długotrwałą współpracę od zaraz

Zgłoszenia :
Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV wpisując ZABRZE/EKS/2015

Mapa ZabrzeProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRACOWNIK FIZYCZNY / MAGAZYNU - ZABRZE

Polecane, ciekawe strony z Zabrza. Prowadzisz serwis o Zabrzu lub zwiazany z Zabrze - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Społecznościowy w Zabrzu !Zobacz stronę Górnik Zabrze !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Paracy w Zabrzu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zabrze City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zabrza: Gliwice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Katowice ogłoszenia - Sosnowiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję