Osoby do sprzątania, Belgia

KONTAKT

Gliwice - Dodane przez ppseu (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Osoby do sprzątania, Belgia

Nasza firma PPSeu.pl świadczy usługi personalne związane z różnymi profesjami. Oferujemy pracę dla różnego rodzaju specjalistów w Belgii w sprawdzonych firmach. Umożliwiamy rozwój i wspieramy osoby poszukujące zatrudnienia na różnych szczeblach kariery zawodowej. Obecnie poszukujemy:

OSÓB DO SPRZĄTANIA
Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:
- sprzątanie biur, sklepów lub fabryk

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego warunek konieczny
-doświadczenie na podobnym stanowiska ,
- prawo jazdy kategorii B
- dobra kondycja fizyczna,
- samodzielność i zdyscyplinowanie,
- umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
- 8,5 euro/ godzinę netto a po 3 miesiącach 9 euro netto
- umowę o prace
- bezpłatne zakwaterowanie
- pokrywamy dojazd do Belgii i zjazd do domu (max. Do 75 Euro w jedną stronę)
Forma kontaktu:
Wszystkie zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV

PPSeu.pl sp. Z o.o.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Mapa GliwiceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Osoby do sprzątania, Belgia

Polecane, ciekawe strony z Zabrza. Prowadzisz serwis o Zabrzu lub zwiazany z Zabrze - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Górnik Zabrze !Zobacz stronę Serwis Społecznościowy w Zabrzu !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Paracy w Zabrzu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zabrze City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zabrza: Gliwice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Katowice ogłoszenia - Sosnowiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję