Norwegia-wycieczka objazdowa

KONTAKT

Zabrze - Dodane przez geotour1 (osoba prywatna) -

Norwegia-wycieczka objazdowa

Pełna treść ogłoszenia Norwegia-wycieczka objazdowa

TRELLEBORG, OSLO, LILLEHAMMER, GEIRANGER, SOGNEFJORD, BERGEN, GEILO, TRELLEBORG

Program imprezy

1 dzień - odjazd autokaru z Krakowa o godz.12.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 2 (str.II). Przejazd przez Niemcy do Sassnitz.

2 dzień - O godz. 3.00 przeprawa promowa do Szwecji (miejsca pokładowe). Wyokrętowanie w Trelleborgu o godz. 7.00. Przejazd do Oslo autostradą wzdłuż zachodniego wybrzeża Szwecji. Dojazd do granicy z Norwegią w Svinesund. Przejazd przez imponujący most o długości 420 m stanowiący przejście graniczne między Szwecją i Norwegią. Po południu przyjazd do hotelu w okolicach Oslo. Nocleg.

3 dzień - śniadanie. Zwiedzanie najsłynniejszych zabytków miasta z przewodnikiem lokalnym: imponujący budynek Opery, ulica Karl Johans Gate, gmach parlamentu, Teatr Narodowy, Pałac Królewski, twierdza Akershus, park Vigelanda ze 150 rzeźbami. Wizyta na wzgórzu Holmenkollen, skąd rozpościera się piękna panorama na miasto. Przejazd przez typowy norweski krajobraz, wzdłuż brzegów Jeziora Mjosa do Lillehamer - światowej sławy ośrodka sportów zimowych. Dalsza trasa prowadzi doliną Gudbrandsdal, z zachowaną zabudową starożytnych domostw, do miejscowości Dombas. Zakwaterowanie i nocleg w okolicy Dombas.

4 dzień - śniadanie. Przejazd z Dombas doliną Romsdal, gdzie zaczyna się jedna z największych atrakcji turystycznych Norwegii - serpentynowa "Droga Trolli". Krótka przeprawa promowa z Linge do Eidsdal. Dalsza podróż Drogą Orłów do wioski Geiranger - jednej z najpiękniej położonych miejscowości w Norwegii u podnóża gór nad Geirangerfjord. Przejazd wzdłuż jeziora Jolster do Forde nad Nordfjord. Nocleg w okolicy Forde.

5 dzień - śniadanie. Przejazd do Fjerlandu, gdzie będzie możliwość zobaczenia jęzora lodowca Boyumsbreen. Przejazd nad brzegami najdłuższego i najgłębszego fjordu Sognefjord do Mannheller. Przeprawa promowa do Fodnes. Przejazd najdłuższym tunelem w Norwegii (blisko 25 km) do Flam. Dla chętnych wycieczka statkiem do Gudvangen po Aurlandsfjord i Naeroyfjord (najwęższy fjord w Europie). Możliwość podziwiania wspaniałych wodospadów oraz wiosek usytouawanych na zboczach gór. Przejazd z Gudvangen przez kanion Stalheim do Voss, a następnie w kierunku Bergen -stolicy fiordów norweskich. Nocleg.

6 dzień -śniadanie. Zwiedzanie miasta m.in.: Stare Miasto ze słynnymi skandynawskimi drewnianymi domami, wieża Rosenkrantza. Przejazd z Bergen wzdłuż przepięknego Hardangerfjord do Bruravik. Rejs promem do Brimnes. Przejazd przez kanion Mabodal do Foslli, które pozostawia niezapomniane wrażenia. Krótki postój przy wspaniałym wodospadzie Voringsfoss o 182-metrowym spadku wody. Przejazd do Geilo-wypoczynkowej miejscowości narciarskiej. Zakwaterowanie i nocleg.

7 dzień - śniadanie. Wyjazd z Geilo przez Oslo do Malmo, a następnie do Trelleborga. O godz. 22.30 odpłynięcie promu do Niemiec (miejsca pokładowe). Nocny rejs.

8 dzień - o 2.30 wyokrętowanie i przejazd przez terytorium Polski. Planowany powrót do Krakowa ok.godz. 19.00.
Cena zawiera:
5 noclegów ze śniadaniami w hotelach odpowiadających hotelom */* (pokoje 2 lub 3 osobowe z łazienkami): 1 w okolicy Oslo, 1 w okolicy Dombas, 1 w okolicy Forde, 1 w okolicy Bergen, 1 w okolicy Geilo, prom Sassnitz - Trelleborg - Sassnitz,Bruravik - Brimnes, Manhiller - Fodnes, Eidsdal - Linge, rejs promem po Aurlandsfjord i Naeroyfjord, przewodnika lokalnego po Bergen, autokar komfortowy, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, opiekę pilota-przewodnika.
Cena nie zawiera:
Dopłata do obiadokolacji: 600 zł.
Dopłata do pokoju 1 os,: 900 zł.
Przewidywany koszt realizacji programu: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnika miejskiego po Oslo oraz inne obligatoryjne opłaty - ok. 570 NOK

06.07.2013-13.07.2013 2466 PLN
10.08.2013-17.08.2013 2466 PLN

Więcej informacji w biurze
tel 500556600

Mapa ZabrzeProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Norwegia-wycieczka objazdowa ,2 466 zł


Polecane, ciekawe strony z Zabrza. Prowadzisz serwis o Zabrzu lub zwiazany z Zabrze - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiatowy Urząd Paracy w Zabrzu !Zobacz stronę Górnik Zabrze !Zobacz stronę Serwis Społecznościowy w Zabrzu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zabrze City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zabrza: Gliwice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Katowice ogłoszenia - Sosnowiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Zabrze City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj