Kurs zawodowy przygotowujący do prowadzenia pełnej profilaktyki zdrowotnej.

KONTAKT

Zabrze - Dodane przez karnak (osoba prywatna) -

Kurs zawodowy przygotowujący do prowadzenia pełnej profilaktyki zdrowotnej.

Pełna treść ogłoszenia Kurs zawodowy przygotowujący do prowadzenia pełnej profilaktyki zdrowotnej.

Ośrodek prowadzi kursy zawodowe przygotowujące do prowadzenia pełnej profilaktyki zdrowotnej w/g metody Homeo-Farmakopunktury łącznie z zabezpieczeniem wszelkich obiektów przed promieniowaniem geopatycznym. Kursy te są również przygotowującymi do zdawania egzaminów czeladniczych w Izbach Rzemieślniczych. Absolwenci w/w kursu mają możliwość zakupu specjalistycznych neutralizatorów oraz mogą korzystać ze specjalnych rabatów na wyroby firmy "Karnak".

Jesteśmy firmą, która radiestezją i problemami pokrewnymi zajmuje się od ponad 35 lat - początkowo jako Zakład Usług Radiestezyjnych a od 1991 roku jako firma "KARNAK". Od 1993 roku jesteśmy zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty i Wychowania w Katowicach Niepubliczną Placówką Oświatową.

Informujemy, że przyjmujemy zapisy na kurs zawodowy przygotowujący do prowadzenia pełnej profilaktyki zdrowotnej wg. metody Homeo-Farmakopunktury (program autorski) łącznie z zabezpieczaniem wszelkich obiektów przed promieniowaniem geopatycznym.

W programie kursu m.in.:
- oczyszczanie organizmu za pomocą emitorów Biały Ozyrys (pełna gama schorzeń),
- techniki relaksacyjne,
- badania terenów i obiektów przed szkodliwym działaniem promieniowania geopatycznego, siatki szwajcarskiej itp.,
- podstawy anatomii,
- podstawy radiestezyjnej oceny stanu zdrowia,
- metody wspomagające m.in. terapie Hopi.

Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym. Absolwenci kursu otrzymują dyplomy, zaświadczenia na drukach MEN o przyuczeniu do zawodu radiesteta. Istnieje możliwość współpracy jako autoryzowani przedstawiciele Centrum KARNAK. Kurs ten jest również przygotowaniem do zdawania egzaminów czeladniczych w IZBACH RZEMIEŚLNICZYCH.
Będzie również możliwość uzyskania dyplomu CONE MASTER.


Całość zawiera się w 3 tygodniowych sesjach wyjazdowych na przestrzeni ok. 6 miesięcy. Kurs będzie odbywał się w pensjonacie na terenie Polski południowej w miejscowości Pyzówka k/Nowego Targu. Koszt kursu 1350zł - każda sesja (zakwaterowanie i wyżywienie w cenie kursu).

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 350 zł na adres firmy lub konto PKO BP S.A. O/Zabrze 61 1020 2401 0000 0802 0042 8102.


W przypadku rezygnacji z udziału w kursie na mniej niż 14 dni przed rozpoczęciem
zaliczka nie będzie zwracana.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Mapa ZabrzeProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kurs zawodowy przygotowujący do prowadzenia pełnej profilaktyki zdrowotnej. ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Zabrza. Prowadzisz serwis o Zabrzu lub zwiazany z Zabrze - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Społecznościowy w Zabrzu !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Paracy w Zabrzu !Zobacz stronę Górnik Zabrze !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zabrze City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zabrza: Gliwice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Katowice ogłoszenia - Sosnowiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Zabrze City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj